petek, 26. maj 2017 Vabljeni k sodelovanju na natečaju Pokaži pot do enakosti spolov

Inštitut za mladinsko politiko objavlja natečaj Pokaži pot do enakosti spolov, z namenom, da mladi s pomočjo kreativnega razmišljanja in ustvarjanja spoznajo pomen enakosti med spoloma.

Na natečaju lahko sodelujejo mladi od 12. do 29. leta starosti, ki svoje prispevke v obliki fotografije, risbe, stripa ali literarnega dela oddajo skladno s pravili do vključno 27. avgusta 2017.

Več informacij o natečaju najdete na spletni strani www.mladi-in-obcina.si (podstran Aktualni projekti). Podrobna navodila si lahko preberete v pravilih sodelovanja, prijavni obrazec pa najdete TUKAJ.

Vabljeni k sodelovanju!