četrtek, 12. september 2013 Vabljeni k sodelovanju na 8. Slovenskem forumu inovacij

SPIRIT Slovenija, javna agencija, s finančno podporo Ministrstva za gospodarski razvoj in tehnologijo organizira že 8. Slovenski forum inovacij.

Prijavite in predstavite svojo inovacijo: proizvod, storitev ali poslovni model oz. proces, in kandidirajte za izbor med 45 najboljših inovacij. Zmagovalci posameznih kategorij izbranih inovacij bodo prejeli posebna priznanja.

BODITE MED PRVIMI! Prijavite inovacijo čim prej, saj bo v letošnjem naboru sodelovalo le prvih 200 prijavljenih inovacij. V primeru manjšega števila prijav traja nabor do 19. septembra 2013, do 24:00 ure.

Kaj vam prinaša izbor med najboljše?

• brezplačno predstavitev vaše inovacije na samostojni razstavni stojnici 8. Slovenskega foruma inovacij, 12. in 13. novembra 2013, v Cankarjevem domu v Ljubljani,
  • izdelan predstavitveni pano o inovaciji, ki ga po končani prireditvi avtor inovacije zadrži zase,
  • javno predstavitev avtorja in inovacije,
  • predstavitev inovacije v elektronskem katalogu na spletnem portalu www.foruminovacij.si,
  • predstavitev inovacije v tiskanem slovensko – angleškem katalogu.

Preverite utrip prireditve: http://www.foruminovacij.si/sfi/o-slovenskem-forumu-inovacij/fotogalerija-7-sfi

Na lanskem 7. Forumu inovacij, ki je potekal 26. novembra 2012 v Ljubljani, se je Irman Abdić, diplomant UP FAMNIT, s projektom iSound, uvrstil med 48 najboljših inovatorjev ter zasedel 1. mesto v kategoriji »Študenti in Mladi raziskovalci«. Abdićev projekt iSound zajema niz programov za analizo zvočnih signalov in le-te spreminja v podobe.

Irman Abdić (prvi z leve) na 7. Forumu inovacij s projektom iSound.

SPIRIT Slovenija, javna agencija bo za celotno prireditev zagotovila medijsko predstavitev prireditve preko radia, spleta in različnih tiskanih medijev. Zato je predstavitev inovacije na prireditvi za prijavitelje še toliko pomembnejša, saj predstavlja hkrati tudi medijsko promocijo inovacije.

Več informacij in možnost brezplačne prijave inovacije na: www.foruminovacij.si. Priložnost več, da izkoristite ponujeno.

Vljudno vabljeni k prijavi!