ponedeljek, 8. april 2013 Vabljeni k sodelovanju na mednarodni nagradni natečaj za študente in diplomante Poganjajmo znanje

V sklopu praznovanja svoje 50-letnice delovanja koncern Kolektor letos objavlja mednarodni nagradni natečaj za študente in diplomante Poganjajmo znanje.

Namen natečaja je spodbuditi vse mlade raziskovalce, študente in diplomante ter nagraditi njihove zaključne naloge s treh tematskih sklopov:

• mobilnost prihodnosti,
  • samozadostne stavbe prihodnosti ter
  • energetska oskrba prihodnosti.

Komu je natečaj namenjen?
K natečaju lahko s svojimi strokovnimi zaključnimi nalogami pristopijo diplomanti fakultet, ki so oziroma bodo pridobili 7. stopnjo izobrazbe (ali primerljivo raven)

• v obdobju od 1. 1. 2012 do vključno 13. 5. 2013,
  • v obdobju od 13. 5. 2013 do vključno 31. 8. 2013, a le pod pogojem, da so do 13. 5. 2013 prijavili temo zaključne naloge.

Nagrade
Komisija bo nagradila skupno 3 najboljša dela (v vsakem od razpisanih tematskih sklopov po eno). Ti bodo nagrajeni s 1.500 € neto (zmagovalec) oziroma 1.000 € neto (finalista).

Več o natečaju si lahko preberete na: www.poganjajmoznanje.com.

Predstavitev

Letak