sreda, 16. junij 2021 Vabljeni k prijavi na Social Impact Award 2021

Imaš poslovno idejo, a ne veš, kakšni so pogoji za prijavo? Kateri so kriteriji za ocenjevanje idej in ali je tvoja primerna za ta program?

Social Impact Award nudi socialno-podjetniško izkušnjo, ki daje mladim priložnost predstaviti svoje poglede na različne okoljske in družbene izzive, ustvarjati spremembe in aktivno sooblikovati prihodnost z lastnimi pobudami, ki lahko vodijo v nove podjetniške ideje.

KDO:

• Vsi tekmovalci morajo biti rojeni med letoma 1991 in 2006 (v skladu z EU definicijo mladih med 15. In 30. letom starosti), ne glede na to, ali se prijavljajo individualno ali v skupini.
  • Če se prijavite kot ekipa, v njej ni omejenega števila ljudi.

KAJ:

• Prijavijo se lahko tako ideje, ki še niso bile implementirane, kot tudi ideje v zgodnji fazi implementacije.
  • Že obstoječe ideje je mogoče prijaviti, če so bile ustvarjene po 1. januarju 2020.
  • Prijavitelji ne smejo prejeti formalnega začetnega kapitala pred prijavo. Za formalni začetni kapital se šteje finančno podporo tretje osebe, ki presega vrednost 3.000 EUR (angelske naložbe, nepovratna sredstva, nagrade…)

ROK ZA PRIJAVO: do 21. 6. 2021 do 12.00!

Več informacij si lahko preberete v vabilu ali jih pridobite prek maila ali 051 636 860