petek, 19. september 2014 Vabilo na znanstveni inkubator z naslovom »Kako graditi kariero v temeljni znanosti pred, med in po doktorskem študiju?«

Društvo mladih raziskovalcev Slovenije vabi na znanstveni inkubator z naslovom
»Kako graditi kariero v temeljni znanosti pred, med in po doktorskem študiju?«, ki bo potekal v torek, 30. septembra 2014 v novi zgradbi Fakultete za kemijo in kemijsko tehnologijo v Ljubljani.

Znanstveni inkubator je namenjen bodočim in sedanjim doktorskim študentom, raziskovalcem na začetku kariere in njihovim mentorjem ter ostali zainteresirani javnosti. Za dodatne informacije o dogodku, programu in prijavi lahko kliknete na povezavo.

Prijave na dogodek bodo možne od 20. do 26. septembra 2014, in sicer do zapolnitve prostih mest. Udeležba na dogodku je brezplačna.

Vljudno vabljeni.