četrtek, 11. oktober 2012 Vabilo na zaposlitveni sejem

Spoštovani študenti, vljudno vabljeni na največji zaposlitveni sejem, ki bo potekal 24. in 25. oktobra (sreda, četrtek) na Gospodarskem razstavišču v Ljubljani (Hala C).

Iskalci prve zaposlitve so se znašli v zares nezavidljivem položaju, saj težko konkurirajo bolj izkušenim kandidatom, ki se množično prijavljajo na vse redkejša prosta delovna mesta. Zato je vsaka priložnost za navezovanje stikov z delodajalci še toliko bolj dobrodošla.

Zaposlitveni sejem je res odlična priložnost, da študentje še pred zaključkom študija začnete z aktivnim iskanjem zaposlitve. V enem dnevu lahko opravite več zaposlitvenih intervjujev, kot bi jih drugače v celem letu. Poleg tega se izognete pisanju prošenj in čakanju na odgovor. Sejem bo zanimiv predvsem za študente zaključnih letnikov, ki se bodo v kratkem srečali z iskanjem zaposlitve.

Vstop je seveda brezplačen. Več informacij najdete na spletni strani http://www.kariernisejem.com/