ponedeljek, 15. februar 2016 Vabilo na vseslovensko podjetniško tekmovanje POPRI

V Primorskem tehnološkem parku že enajsto leto zapored organizirajo podjetniško tekmovanje POPRI.

Tekmovanje za najboljšo podjetniško idejo oziroma najboljše razdelan poslovni model je odlična priložnost, da mladi predstavijo svoje delo in se pomerijo z vrstniki iz cele Slovenije. Cilj tekmovanja je spodbuditi mlade, da svoje ideje na podjeten način razvijejo v nove izdelke in storitve.

Na tekmovanju lahko sodelujejo osnovnošolci (7., 8., 9. razred), srednješolci, študenti in drugi posamezniki ali skupine do 29 let, ki še nimajo lastnega podjetja. Prijavite se lahko preko spletnega obrazca, izpolnjevanje in urejanje poslovnega modela pa bo potekalo preko spletne platforme Mikrobiz.

Rok za oddajo poslovnega modela je 15. marec 2016, na naslov popri@primorski-tp.si ali po navadni pošti, 18. aprila 2016 pa bo zaključna prireditev in podelitev nagrad.

Več informacij o tekmovanju najdete na njihovi spletni strani ali Facebooku.

Vabljeni!