torek, 13. junij 2017 Vabilo na usposabljanje za mlade iskalce zaposlitve

Na Inštitutu za mladinsko politiko v Ajdovščini izvajajo projekt Lokalno partnerstvo za povečanje zaposlovanja mladih na lokalnem trgu dela v okviru katerega bodo izvedli trofazna usposabljanja za mlade od 15 do 29 let, z možnostjo zaposlitve.

Sodelujete lahko v dveh projektnih aktivnostih, in sicer:

• praktično delo pri mladinskih in drugih organizacijah – s sodelovanjem pri izvedbi konkretnih projektov boste krepili kompetence kot je timsko delo, samoiniciativnost, prilagodljivost, odgovornost - kompetence, ki so dobrodošle na vsakem delovnem mestu,
  • usposabljanje na delovnem mestu pri izbranem lokalnem delodajalcu - vključeni boste v praktično usposabljanje pri izbranem lokalnem delodajalcu, kjer boste lahko pridobili znanja in izkušnje za potencialno zaposlitev. Usposabljanje bo potekalo pod mentorstvom strokovnjaka iz podjetja.

Pogoj za prijavo je stalno prebivališče v Goriški ali Obalno-kraški regiji.

Več informacij najdete v priponki, prijavite pa se lahko TUKAJ.

Vabljeni!