ponedeljek, 18. marec 2013 Vabilo na študentsko mednarodno tekmovanje Business hive 2013

Vabljeni, da se pridružite enemu največjih mednarodnih tekmovanj - Business Hivu, ki se bo letos odvijal od 26. 4. do 30. 4. 2013 na Ekonomski fakulteti v Ljubljani.

30 slovenskih in 30 tujih študentov bo v ekipah tekmovalo za najbolje rešen izziv, ki ga bodo zastavila znana slovenska podjetja, ter se potegovalo za vroče nagrade.

Na tekmovanju boste lahko znanje, ki ste ga pridobili tekom študija, tudi praktično uporabili v ekipnem delu mednarodnega profila. Glavni cilj tekmovanja Business Hive je pridobitev novega znanja, izkušenj in večjo možnost zaposlitve v prihodnosti.

Več informacij o samem tekmovanju in prijavnico dobite na spletni strani: http://www.business-hive.com. Prijave so odprte od nedelje, 17. 3. od 17.00 ure.
Ker je število mest omejeno, čim prej oddajte svojo prijavnico.

Za vse ostale informacije kontakirajte: Leo (lea@business-hive.com) in Evo (eva@business-hive.com).

Letak

W: www.management-group.si