četrtek, 4. marec 2010 Vabilo na študentsko tekmovanje PRIMATIJADA

Kaj je PRIMATIJADA?

PRIMATIJADA je tekmovanje, ki se že vrsto let odvija na področju matematike, računalništva, biologije, kemije, fizike ter drugih naravoslovnih ved in v športnih disciplinah. Letno se ga udeleži približno med 1500 in 2000 študentov iz vseh držav Balkana, ki na PRIMATIJADI predstavijo svoje izdelke (projektne in druge naloge).

Letošnja PRIMATIJADA bo potekala od 29. aprila do 4. maja v Budvi.

Kdo organizira PRIMATIJADO?
Letošnjo PRIMATIJADO organizira Fakulteto za fiziko iz Beograda.

Letos se bomo PRIMATIJADE udeležili tudi študenti in profesorji UP FAMNIT!

Kako se »prijavim« na PRIMATIJADO?
Študenti, ki se želijo udeležiti PRIMATIJADE morajo izdelati projektno nalogo na določenem vsebinskem področju ter jo v predstaviti na letošnji PRIMATIJADI v Budvi. Projektne naloge in predstavitve so lahko v slovenščini, angleščini, srbščini, hrvaščini. Izbira jezika je odločitev posameznega študenta. Študent lahko pripravi nalogo sam ali v paru.
Prijavijo se lahko študenti dodiplomskih in podiplomskih študijskih programov.

Do kdaj moram oddati prijavo (projektno nalogo)?
Rok za prijavo na tekmovanje je petek, 12. marec 2010 do 12. ure. Prijavo pošljite na e-naslov:
olga.kaljada@gmail.com. UP FAMNIT mora organizatorju PRIMATIJADE dostaviti projektne naloge do 20. aprila.

Kdo mi lahko pomaga (me usmerja) pri pripravi projektne naloge?
Za pomoč in svetovanje so na voljo profesorji in asistenti UP FAMNIT. V kolikor ima študent že pripravljen projekt ali nalogo, se lahko prijavi na tekmovanje tudi s tem projektom/nalogo.

Vse študente vabimo k udeležbi na PRIMATIJADI!

Dodatne informacije:
Olga Kaljada