ponedeljek, 13. oktober 2014 Vabilo na dogodek z naslovom: Izkoristi neformalno izobraževanje!

Kulturno-izobraževalno društvo, multimedijski in mladinski center PiNA vabi na dogodek z naslovom: Izkoristi neformalno izobraževanje!, ki bo potekal v četrtek, 16. oktobra 2014 med 10. in 12. uro v e-Kavarni PiNA (Kidričeva 43, Koper).

Dogodek je namenjen mladim iskalcem zaposlitve, študentom in dijakom, saj bi jim člani KID PiNA radi predstavili pomen neformalnega izobraževanja pri iskanju zaposlitve. Na dogodku se bodo predstavile institucije, ki nudijo svetovanje in organizacijo različnih oblik neformalnega izobraževanja, in sicer:
  • Ljudska univerza Koper: Tamara Kavs, vodja izobraževanja svetovalnega središča ISIO;
  • Regionalni razvojni center Koper: Tina J. Matekovič, ki bo predstavila tudi aktualen razpis Podjetno v svet podjetništva;
  • Univerzitetni karierni center UP:  Blanka Palčič, službo za VKO (Vseživljenjska karierna orientacija);
  • Zavod RS za zaposlovanje KoperDaira Balta, vodja urada za delo, ki pokriva področje mladih in razvoja kariere.

Več informacij o dogodku in programu je na voljo na povezavi.

Prijave sprejemajo do torka, 14. oktobra 2014 na e-naslov: info@pina.si.

Vljudno vabljeni.