sreda, 25. november 2015 Vabilo na slavnostno podelitev priznanja Mentor leta 2015

Društvo mladih raziskovalcev Slovenije (DMRS) letos že 7. leto zapored organizira podelitev priznanja najboljšemu mentorju doktorskim študentom – Mentor leta 2015, ki bo v ponedeljek, 30. 11. 2015, ob 19. uri v Kosovelovi dvorani Cankarjevega doma v Ljubljani.

Letos so za omenjeno priznanje prejeli več kot 50 nominacij med katerimi je Komisija za izbor vlog izbrala letošnjega dobitnika nagrade. Namen dogodka pa ni zgolj zahvala vsem dobrim mentorjem za njihovo požrtvovalno delo, temveč tudi mreženje v sproščenem vzdušju med »mladimi« raziskovalci in doktorskimi študenti na eni in že uveljavljenimi odličnimi raziskovalci na drugi strani.

Več informacij o dogodku ter prijave so možne na spletni strani dogodka.

Vabljeni!