torek, 20. marec 2018 Vabilo na skupno konferenco KMBO in 10. Študentska konferenca Mednarodne podiplomske šole Jožefa Stefana v Piranu

Letošnja konferenca združuje dve tradicionalni študentski konferenci: Študentsko konferenco MPŠ ter Dan mladih raziskovalcev na področju kemije, biokemije, materialov in okolja (KMBO) Instituta »Jožef Stefan«.

Konferenca študentom ponuja priložnost za novo izkušnjo, kako na razumljiv in preprost način predstaviti svoje raziskovalno delo. Hkrati dogodek ponuja tudi priložnost za spoznavanje dela drugih doktorskih študentov, medsebojno druženje ter pogovor s predavatelji, ki bodo delili svoje izkušnje s področja komuniciranja znanosti za strokovno in širšo javnost. Druženje s kolegi iz različnih znanstvenih disciplin se bo nadaljevalo na družabnem večeru konference.

Dogodek se bo odvijal 10 in 11.5. 2018 v Morski biološki postaji v Piranu. Ker bo konferenca letos potekala na novi lokaciji, lahko tako prevoz kot tudi prenočišča priskrbijo organozatorji. Zato zainteresirane prosijo, da ob prijavi navedejo koriščenje organiziranega prevoza/prenočišča in nam s tem omogočijo lažjo organizacijo dogodka.

Vabljeni so  magistrski in doktorski študenti MPŠ, IJS in ostali podiplomski študenti v Sloveniji in tujini. Rok za prijavo je 23. 03. 2018. Prijava je namenjena lažji organizaciji dogodka in je dostopna preko sledeče povezave. Tudi letos bodo najboljše prispevke finančno nagradili. Natančnejša navodila za prijavo in pripravo ter oddajo povzetkov najdete na spletni strani študentske konference.