četrtek, 12. oktober 2017 Vabilo na seminar Kognitivna rehabilitacija: integrativni nevropsihološki pristop

Univerzitetni rehabilitacijski inštitut republike Slovenije Soča organizira seminar z naslovom Kognitivna rehabilitacija: integrativni nevropsihološki pristop z gostjo dr. Barbaro A. Wilson, spec. klin. psih, ki bo potekal v Ljubljani, 30.11.2017.

Seminar je namenjem vsem tistim, ki se želijo spoznati s teoretičnimi vidiki kognitivne rehabilitacije in temeljnimi kognitivno-nevropsihološkimi principi v ozadji kognitivne rehabilitacije.

Strošek kotizacije znaša 80,00 EUR brez DDV. Vsak udeleženec prejme zbornik predavanj, kosilo in kavo med odmori ter potrdilo o udeležbi.

Prijavite se lahko najkasneje do 20.11.2017. Več informacij in prijavnico najdete TUKAJ.

Vabljeni k udeležbi!