četrtek, 14. marec 2019 Vabilo na seminar "Imaš podjetniško idejo? Sprejmi izziv in jo realiziraj."

V ponedeljek, 18. marca 2019, ob 16.00 uri, bo v predavalnici FAMNIT-VP2 potekal seminar z naslovom »Imaš podjetniško idejo? Sprejmi izziv in jo realiziraj.« Seminar je namenjen vsem študentom.

Dogodek bo potekal v obliki promocijsko-motivacijskega dogodka, ki ga bo vodil in povezoval Dorijan Maršič, direktor Univerzitetnega razvojnega centra in inkubatorja Primorske. Svoje prispevke bodo predstavili: mag. Andrej Medved, Lara Pirc, Nika Tomažič in Monika Kršić (obe študnetki UP FAMNIT, zmagovalki Podjetne Primorske 2018 v kategoriji Start-up Academic Rektorjeva nagrada Univerze na Primorskem).

Predstavljene bodo tekoče aktivnosti UIP, dobre prakse in program »SIO 2018-2019«. Podane bodo podrobnejše
informacije o podjetniškem natečaju Podjetna Primorska 2019, predstavljeni bodo cilji natečaja, pogoji sodelovanja za prijavitelje, kategorije, nagradni sklad ter ostale podrobnosti pri sami prijavi.

Celoten program srečanja je na voljo na tej povezavi.

Vabljeni!