torek, 13. junij 2017 Vabilo na raziskovalni tabor LISCA 2017

Center šolskih in obšolskih dejavnosti ter Občina Sevnica organizirata Raziskovalni tabor LISCA 2017, ki bo potekal od 9. do 15. julija 2017 v Tončkovem domu na Lisci.

Udeleženci tabora bodo raziskovali v različnih skupinah in pripravili idejne načrte. Delo bo obsegalo aktivno sodelovanje ob spremljanju strokovnih predavanj, v raziskovanju okolja in sodelovanju v eni izmed oblikovanih skupin, v oblikovanju strokovnega članka, zaključnega poročila in predstavitev dela skupine. Tabor bo potekal 6 dni, stroške bivanja in prehrane pa krije Občina Sevnica.

Prijavite se lahko do 1. julija 2017 na e-naslov andreja.tomazin@csod.si ali na posocje@csod.si.

Več informacij najdete v priponki, prijavnico pa TUKAJ.

Število mest je omejeno, zato pohitite s prijavo!