torek, 24. november 2015 Vabilo na prvi hackathon

Transparency International Slovenia, Inštitut Jožef Stefan in Virostatiq.si pripravljavajo prvi hackathon, ki bo potekal v soboto, 5. decembra 2015 od 10.00 – 17.00 v Kreativnem centru Poligon na Tobačni ulici 5 v Ljubljani.

Študenti boste en dan preživeli s strokovnjaki s področja informacijskih tehnologij in s svojimi predlogi sodelovali pri razvijanju inovativne platforme za zagotavljanje večje transparentnosti države. Vsekakor se bo tudi igralo s kodo platforme in izvajalo analize s pomočjo velikih baz podatkov.

Prijavite se lahko na info@transparency.si, udeležba pa je brezplačna. Več informacij najdete v priponki.

Vabljeni!