torek, 18. december 2012 Vabilo na predstavitev Regijske štipendijske sheme Izkušnja štipendiranja – delodajalci in štipendisti

Vabimo vas na informativni dogodek predstavitve Regijske štipendijske sheme Izkušnja štipendiranja – delodajalci in štipendisti, ki ga organizira Regionalni razvojni center Koper, ki bo 20. decembra 2012, ob 14.00 uri v prostorih Primorske gospodarske zbornice, Ferrarska 2, Koper.

Letos bo shema predstavljena z vidika delodajalca in štipendista, ki bosta predstavila svojo izkušnjo s kadrovskimi štipendijami.

Regijska štipendijska shema (RŠS) Južna Primorska je instrument sofinanciranja kadrovskih štipendij. Namenjena je ustvarjanju znanja oziroma poklicev za regijsko gospodarstvo, zmanjšanju strukturne brezposelnosti, zviševanju izobrazbene ravni ter spodbujanju vračanja izšolanih kadrov v domače okolje.

Čeprav je predstavitev v veliki meri namenjena dijakom in študentom, bo sodelavka iz Regionalnega razvojnega centra Koper Tina Matekovič predstavila poziv Podjetno v svet podjetništva (več o tem: http://www.rrc-kp.si/), kjer so ciljna skupina osebe z višjo, visoko izobrazbo, mag. ali dr. nazivom in so vpisane v evidenco brezposelnih oseb na Zavodu RS za zaposlovanje oz. druge osebe v skladu z določili tega javnega poziva.

Dodatne informacije: Regionalni razvojni center Koper, Kontaktna oseba: Tamara Ristić, Tel: (05) 66 37 586, E-pošta: tamara.ristic@rrc-kp.si.

V priponki sta vabilo s programom, in plakat.