torek, 14. maj 2013 Vabilo na predstavitev pobude Europass in delavnico izpolnjevanja Europass življenjepisa

V Tednu vseživljenjskega učenja 2013 in ob Evropskem letu državljanstva
Mestna knjižnica Izola in Borza znanja Izola vabita na predstavitev
Pobude Europass in delavnico izpolnjevanja Europass življenjepisa.

Predstavitev bo v petek, 17. maja 2013 ob 10. uri v čitalnici Mestne knjižnice Izola.

● Pobuda Europass pomaga državljanom, da učinkovito predstavijo svoja znanja, spretnosti in kvalifikacije in tako lažje najdejo zaposlitev ali nadaljujejo izobraževanje, pomaga delodajalcem pri razumevanju znanj, spretnosti in kvalifikacij iskalcev zaposlitve.

● Europass Življenjepis uporabnikom omogoča uporabo standardizirane evropske oblike življenjepisa, spodbuja beleženje formalnega in tudi neformalnega znanja, spodbuja mednarodne izmenjave in učenje tujih jezikov.

Za delavnico izpolnjevanja Europass življenjepisa je potrebna predhodna najava.
Prijavite se lahko na tel.št.: (05) 66-31-282. Zaželeno je, da udeleženci svoj življenjepis predhodno pripravijo in ga prinesejo s seboj. Delavnica je brezplačna.

Prijazno vabljeni.