četrtek, 27. februar 2014 Vabilo na pogovor s predsednikom RS Borutom Pahorjem

Študentska organizacija Univerze na Primorskem (ŠOUP) v sodelovanju s Študentskim svetom UP Fakultete za management organizira pogovor predsednika Republike Slovenije Boruta Pahorja s študenti Univerze na Primorskem z naslovom »Kaj pa naša prihodnost?«.

Pogovor bo potekal v torek, 4. marca 2014 ob 13. uri v Veliki predavalnici UP Fakultete za management Koper (Cankarjeva 5, Koper).

Predsednik bo s študenti spregovoril o trenutnem položaju mladih, možnostih in priložnostih, ki jih mladi imajo, problematiki zaposlovanja in iskanja novih priložnosti izven meja naše države ter ostalih temah, ki bodo zanimale prisotne študente.

Udeležbo na sestanku je potrebno potrditi na elektronski naslov nika@soup.si najkasneje do ponedeljka, 3. marca 2014 do 12. ure.