četrtek, 6. november 2014 Osnovni tečaj fotografije

Fotografinja Slavica Isovska v mesecu decembru organizira Osnovni tečaj fotografije, ki je namenjen vsem, ki jih fotografija navdušuje in tistim, ki si želijo izpopolniti svoje tehnično znanje s področja fotografije.

Vsebina tečaja je razdeljena na dva dela, in sicer na teoretični del, ki zajema 2 uri in praktični del, ki zajema 14 ur, pri katerem bo uporabljeno pridobljeno znanje s teoretičnega dela tečaja. Podrobnejše informacije o vsebini tečaja so na voljo na povezavi. Cena tečaja je 30 €.

Za vse ostale informacije je na voljo ing. fot. Slavica Isovska na telefonski številki 031 573 108 in na elektronskem naslovu: slavica.isovska@gmail.com.

Vljudno vabljeni k udeležbi.