ponedeljek, 28. maj 2012 Vabilo na ogled nemškega filma (Sigmund Freud – Po sledeh znanega psihoanalitika)

Nemški filmski večer – Deutscher Filmabend

Vabilo na ogled nemškega filma

Sigmund Freud -

Auf den Spuren des berühmten Psychoanalytikers (2006; 46 min.)

(Sigmund Freud – Po sledeh znanega psihoanalitika)

Torek, 29. maj 2012, ob 18. uri

Portorož, UP FTŠ-Turistica, predavalnica 101

Spoštovane študentke, spoštovani študenti, spoštovani zaposleni UP ter ostali zainteresirani,

v sodelovanju z Goethe-Institutom iz Ljubljane nadaljujemo s tradicionalnimi brezplačnimi filmski večeri, zato ste vabljeni vsi, ki bi želeli negovati stik z nemškim jezikom ter tudi na takšen način nadgrajevali svoje znanje jezika in kulture!

Uvodoma bosta film (avtorja Koschka Hetzer-Molden)  ter kratko vsebino predstavili študentki drugega letnika prvostopenjskega programa Mediacija v turizmu

Neža Ribnikar in Tajda Senica.

Po ogledu filma boste lahko »auf Deutsch« debatirali o zanimivi tematiki, pomembni tudi s turističnega vidika.

Herzlich eingeladen!

Študenti MET II / 2. tuji jezik, z mentorico, mag. Marijo Trdan Lavrenčič