četrtek, 17. november 2016 Vabilo na mesečne družabne in pogovorne dogodeke DŠBP

HOMEOREZA

Linija mesečnih družabnih in pogovornih dogodkov DŠBP

“Kakšna statika, če pa lahko tečemo.”

Odločili smo se, da bomo vsak mesec en dan - verjetno četrtek -  namenili aktivnemu druženju (študentov, pa tudi študentk Famnita) in poskušali ustvariti prostor debat in spoznavanja (tako novih ljudi kot novih misli). Izmenično se bodo dogajali filmski večeri z debato po filmu in predstavitve (trenutne) raziskovalne dejavnosti naših profesorjev in profesoric, da malo pobližje spoznamo, s čim se ukvarjajo v »prostem času«.

Naslednji teden se bomo ogreli z ogledom Black Mirror: The national anthem, po koncu pa bo z nami kakšno rekel in pokomentiral še zloglasni filmski kritik prof. Ernest Ženko.

Vse skupaj se bo dogajalo v naši novi čitalnici na Kettejevi 1, z začetkom ob 19.00. Akademskih petnajst ne velja, film je dober, piškotov in čaja pa omejeno količino, zato se ti splača priti tudi kaj prej.

IMDb o filmu.

Vljudno vabljeni v čim večjem številu,

Društvo študentov biopsihologije