ponedeljek, 24. julij 2023 Vabilo na mednarodno študentsko tekmovanje v inovacijah // Invitation to International Student Innovation Competition

Fakulteta za gostnistvo in turizem Opatija (Hrvaška), v sodelovanju z Mednarodno zvezo za informatiko , potovanja in turizem (IFITT) organizira IFITTtalk@Opatija v obliki študentskega tekmovanja v inovacijah, ki se bo zaključilo na 3. študentski konferenci Wave 4 Tourism 2023.

Tema tekmovanja študentskih inovacij je "The Future is Now: Technology Needs of Hilton."

Sponzor tega dogodka, Hilton Rijeka Costabella Beach Resort & Spa, bo poskrbel za privlačne nagrade.

Več informacij o postopku prijave in dodatne informacije o tekmovanju so na voljo v Zloženki za študente.

• Rok za prijavo in predlog: 1. avgust 2023.
  • Rok za dokončno rešitev: 15. september 2023.
  • Končna predstavitev: 7. oktober 2023.

Za več informacij o tekmovanju obiščite spletno stran: https://wave4tourism.fthm.hr/ifitttalk

Za vsa dodatna vprašanja se lahko obrnete na organizatorje po elektronski pošti na ifitt.talk@fthm.hr

***

The Faculty of Tourism and Hospitality Management Opatija (Croatia), in collaboration with the International Federation for IT and Travel & Tourism (IFITT), is organizing IFITTtalk@Opatija in the form of a student innovation competition, which will have its finale at the 3rd student conference Wave 4 Tourism 2023.

The theme of the student innovation competition is "The Future is Now: Technology Needs of Hilton."

The sponsor of this event, Hilton Rijeka Costabella Beach Resort & Spa, will be providing valuable prizes.

More information regarding the application procedure as well as further information about the competition are available in the Student Handbook.

• Deadline for registration and proposal: 1 August 2023.
  • Deadline for final solution: 15 September 2023.
  • Final presentation: 7 October 2023.

For more information about the competition, please visit the website: https://wave4tourism.fthm.hr/ifitttalk

For any additional questions, feel free to contact the organizers by email at ifitt.talk@fthm.hr