četrtek, 8. januar 2015 Vabilo na mednarodni dogodek Falling Walls Lab 2015

Če ste inovativni, dinamični in kreativni, imate možnost, da svojo prebojno inovativno idejo predstavite na mednarodnem dogodku Falling Walls Lab 2015, ki bo potekal 25. marca 2015 na Univerzi v Ljubljani.

Dogodek predstavlja nov pristop v predstavljanju prebojnih raziskovalnih del, poslovnih načrtov, inovativnih projektov in idej mladih do 35. leta starosti. K sodelovanju ste vabljeni inovativni dodiplomski, magistrski, doktorski študenti, raziskovalci, podjetniki ter vsi, ki vam odkrivanje novosti predstavlja izziv.

Izbrani kandidati boste ideje, za katere verjamete, da imajo potencial za spremembe na znanstvenem, gospodarskem področju ali v širšem družbenem okolju, predstavili v angleškem jeziku v samo treh minutah. Tri zmagovalne ideje bo izbrala komisija vrhunskih znanstvenikov, inovatorjev in poslovnežev. Najboljša ideja bo nagrajena z udeležbo na finalnem mednarodnem dogodku, ki bo potekal v Berlinu, 8. in 9. novembra 2015.

Več o prijavi in pravilih sodelovanja najdete na spetni strani Falling Walls Lab 2015.
Za vsa dodatna vprašanja se lahko obrnete na elektronski naslov: fwl@uni-lj.si.
Rok za prijavo je 11. marec 2015.

Vabljeni k sodelovanju.