ponedeljek, 14. september 2015 Vabilo na konferenco "Kakšno mentorstvo potrebujemo"

Društvo Psihologov Slovenije organizira koferenco Kakšno mentorstvo potrebujemo, na kateri bo predstavljena supervizirana praksa, ki izhaja iz modela EuroPsy in ki skozi mentorstvo omogoča sistematičen razvoj kompetenc psihologa začetnika ter posledično zagotavlja kvalitetne psihološke storitve. Slovenski psihologi namreč že nekaj časa izvajajo pilotni program supervizirane prakse za diplomante, ki vstopajo na trg dela.

Konferenca bo v  sredo, 23. septembra 2015, od 9. do 17. ure v salonu Center, Hotel Lev, Vošnjakova 1, Ljubljana.

Priporočajo tudi udeležbo na eni od delavnic v popoldanskem času, kjer boste spoznavali načine razvijanja svojih kompetenc:
1. Kompetenčni model Europsy – vse o EuroPsy certifikatu - izhodišča, zahteve, prednosti, karierne možnosti
2. Načrtovanje delovne prakse pod mentorstvom - kako dobiti od prakse največ in kaj lahko od mentorja pričakujete.
Delavnici sta namenjeni poglobljenemu in praktičnemu spoznavanju kompetenčnega modela in načrtovanju delovne prakse pod mentorstvom. Preizkušali se boste v prepoznavanju in načinih razvijanja kompetenc ter spoznali proces načrtovanja delovne prakse pod mentorstvom.

Udeležba na konferenci je brezplačna.
Prijava: http://goo.gl/forms/oAZPUXcVM2