ponedeljek, 17. februar 2014 Vabilo na konferenco KINEZIOLOGIJA V ERGONOMIJI: Obvladajmo bolečino v križu

Študente vabimo k udeležbi konference »KINEZIOLOGIJA V ERGONOMIJI: Obvladajmo bolečino v križu«, ki bo 15. maja 2014 v Portorožu (hotel Histrion). Bolečina v ledvenem delu hrbta je eden glavnih razlogov za bolniško odsotnost z delovnega mest in pomembno zmanjšuje kakovost posameznikovega življenja. Omenjeni zdravstveni problem tako bremeni posameznika kot tudi gospodarstvo in zdravstveno blagajno.

Na konferenci bodo domači raziskovalci in strokovnjaki iz različnih disciplin predstavili sodobna spoznanja o načinih preprečevanja in zdravljenju težav z ledvenim delom hrbtenice in s tem povezano bolečino. Za več informacij vas vabimo, da obiščete spletno stran konference (http://tnc-projekt.si/2014/01/20/konferenca-obvladajmo-bolecino-v-krizu/) kjer se lahko tudi prijavite. Udeležba je brezplačna za študente Univerze na Primorskem. Število mest je omejeno.

Več si lahko preberete v vabilu.

Za dodatna vprašanja pišite na e-naslov: kineziologija.ergonomija@gmail.com.