ponedeljek, 11. marec 2013 Vabilo na karierno svetovanje

vabimo vas, da se v četrtek, 21. 3. 2013, ob 16. uri, udeležite brezplačnega skupinskega srečanja, namenjenega kariernemu svetovanju, ki ga organizira Univerza na Primorskem v okviru projekta Karierno načrtovanje in svetovanje za učinkovit vstop na trg dela. Srečanje bo v prostorih UP Fakultete za humanitstične študije (predavalnica Levant4). Predavanje bo trajalo predvidoma do 18.30.

Na srečanju boste lahko na interaktiven način, preko praktičnih vaj in skupinskih debat, ocenili svoje potenciale ter identificirali svojo karierno pot, spoznali vlogo in pomen pridobivanja dodatnih kompetenc že v času študija ter izvedeli za možnosti vključitve v aktivnosti vseživljenjskega učenja. Na vašo željo bodo sledila individualna srečanja, kjer boste s svetovalcem podrobneje pregledali rezultate in pripravili akcijski načrt. Več informacij najdete v priponki.

Število mest je omejeno, zato pohitite in si zagotovite udeležbo!

Prijave zbiramo na e-naslovu: blanka.palcic@upr.si, do torka, 19. 3. 2013, oziroma do zapolnitve prostih mest.

Vabljeni!