ponedeljek, 13. junij 2016 Vabilo na informativni dan za natečaj Open Innovation in Agrifood

Univerzitetni inkubator Univerze na Primorskem vabi na informativni dan za natečaj Open Innovation in Agrifood, ki bo potekal v sredo, 15.6.2016 ob 14.00 na sedežu UIP (Ferrarska 8, 6000 Koper).

Več o natečaju

Konzorcij Open Innovation in Agrifood Programme” v sodelovanju z nacionalnim koordinatorjem za
Slovenijo UIP Univerzitetnim inkubatorjem Primorske objavlja javni poziv za natečaj “2016
International Call for Solutions ” v iskanju inovacij s področja agro-živilstva. Poziv je namenjen vsem zainteresiranim posameznikom, študentom in raziskovalcem, podjetnikom, nevladnim
organizacijam, zadrugam in podjetjem,, ki želijo predstaviti lastno inovativno rešitev n naa posamezni tematiki poziva. Organizator natečaja želi pridobiti idejne rešitve oziroma predloge za nove proizvode, storitve, poslovne modele ali tehnologije, ki bodo usmerjene v promocijo, ekonomske, okoljske in socialne trajnosti viagro-živilskem sektorju živilskem sektorju.

Interdisciplinarna strokovna komisija sestavljena interdisciplinarna strokovna komisija sestavljena iz strokovnjakov iz iz različnih področij bo izmed prijavljenih idej in predlogov izbrala 10, ki bodo vabljeni k udeležbi na “Global Innovation Camp ” v Torinu (Italija) v septembru 2016. Organizatorji želijo pridobiti idejne predloge inovativnih rešitev v povezavi z naslednjimi vsebinskimi tematikami:mi vsebinskimi tematikami:

1. trajnostne oskrbovalne verige s hrano
2. zagotavljanje oskrbe s hrano in enakopravnega dostopa do virov
3. deljena vrednost znotraj agro-živilskih mrež in povezav

Izmed vseh udeleženih skupin na “Izmed vseh udeleženih skupin na “Global Innovation Camp” v Torinu, bo strokovna komisija izbrala 3 idejne rešitve, ki bodo prejele nagrado, oziroma možnost sodelovanja s pospeševalnikom ali inkubatorjem za obdobje vsaj 3 mesecev pri izbranem partnerju Konzorcija “Open Innovation in Agrifood Programme”. Več informacij na: http://www.socialroots.eu/

Rok za oddaje prijav na razpis je 30.6.2016, 12:00
Za dodatne informacije se obrnite na: info@uip.si