petek, 15. marec 2019 Vabilo na freeŠn - študentski natečaj kreativnega komuniciranja

Študentske sekcije Slovenskega društva za odnose z javnostmi (ŠS PRSS) organizira freeŠn, gre za natečaj kreativnega komuniciranja, ki poteka že šesto leto ter študente spodbuja, da pogledajo v svet skozi oči kreativnosti in si tako priskrbijo svež pogled na svet.

Namen je študentom skozi sodelovanje na delavnicah ter preko oddaje svojih del na natečaju omogočiti, da izrazijo svojo ustvarjalno žilico.

Udeležba na delavnicah ter prijava na natečaj sta brezplačna.

Natečaj je sestavljen iz 6 kategorij : fotografija, event manegement, viral/video produkcija, grafično oblikovanje, tekstopisje in glasbeni natečaj.

Vse zmagovalce čakajo odlične nagrade.

Več o natečaju in brezplačnih delavnicah si lahko preberete na www.freesn.si