sreda, 15. oktober 2014 Vabilo na Euroijado 2014

Ker je vsak samo enkrat študent in ker so študentska leta najlepša, Študentski svet Univerze na Primorskem - ŠS UP organizira potovanje v Grčijo na Euroijado, in sicer od 6. - 11. novembra 2014 v mestu Thessaloniki.

Euroijada je mednarodni dogodek, ki vsako leto poteka v drugi državi in je namenjen študentom. Letos se bodo Euroijadi pridružili študentje iz kar 11 držav. Na Euroijadi potekajo turnirji v različnih športnih disciplinah (futsal, košarka, odbojka, rokomet, namizni tenis) in predvsem nore zabave.

Ob vsem tem bo poskrbljeno tudi, da si bodo študentje lahko ogledali lepote in znamenitosti mesta Thessaloniki ter spoznali nove prijatelje iz drugih držav. Udeležba na tekmovanjih ni pogoj za udeležbo na potovanju, je pa zaželjeno. Cena potovanja je 99 € na osebo in vključuje povratni avtobusni prevoz, 3x nočitev z zajtrkom v hotelu s 3*, vodene oglede, prevoze na turnirje in zabave.

Za vse ostale informacije in prijave športnih ekip, ki jih sprejemajo do 20. oktobra 2014 pišite na elektronski naslov euroijada.up@gmail.com.