sreda, 14. april 2010 Vabilo na Eko konferenco

Pri društvu Planet Zemlja v sodelovanju z Agencijo Republike Slovenije za okolje in pisarno Evropskega parlamenta med 22. in 23. aprilom v hotelu MONS organiziramo brezplačen dvodnevni dogodek, imenovan Eko konferenca, s katerim želimo širši javnosti približati tematiko okoljevarstva in dobre prakse, hkrati pa predstaviti konkretne načine, kako lahko vsak posameznik skrbi za okolje.

V teh dveh dneh se bodo tako zvrstila predavanja strokovnjakov z različnih področij, med drugim prof. dr. Lučke Kajfež Bogataj, prof. dr. Jožeta Mencingerja, predstavnika  generalnega dirktorata Evropske

komisije za okolje Marca Gasparinettija, konference pa se bo udeležil tudi minister za okolje in prostor dr. Roko Žarnić, svoje misli na tematiko okoljevarstva pa bodo z udeleženci delili še mnogi drugi.

Na konferenci bodo predstavljene različne tematike, od okoljskega izobraževanja, prometa, energetike, energetsko varčne gradnje do ureditev na območju Slovenije in EU ter odpadkov in ravnanja z njimi.

Udeležite se lahko vseh predavanj ali samo tistih, ki vas posebej zanimajo

Ker je namen organizacije tega dogodka ravno približevanje tovrstnih tem širši publiki, je dogodek BREZPLAČEN. Število mest je omejeno, zato prosimo za PRIJAVO na dogodek, ki jo lahko izvedete preko naslova http://eko-konferenca.org/1/prijava-na-konferenco.aspx.

Upamo, da se boste konference udeležili in tako pridobili nova znanja, ki vam bodo koristila tudi v prihodnje, predvsem pri odločanju za tisto, kar je najbolj prijazno do našega planeta. Več informacij

najdete v priloženem programu in na spletni strani www.eko-konferenca.org.

Program si lahko ogledate tu.

Društvo Planet Zemlja