ponedeljek, 19. marec 2018 Vabilo na Državno univerzitetno prvenstvo v biljardu 2017/2018

Slovenska univerzitetna športna zveza (SUSA) in Biljardna zveza Slovenije (BZS) bosta 28. marca 2018 v Ljubljani priredili Državno univerzitetno prvenstvo v biljardu za študijsko leto 2017/18.

Tekmovanje bo potekalo v prostorih Biljard klub Direkt (Tbilisijska 83) v Ljubljani. Udeleženci se bodo borili za naslov Državnega univerzitetnega prvaka v panogi žepni biljard za študijsko leto 2017/18.

Na Državnem univerzitetnem prvenstvu lahko sodelujejo študenti s statusom v študijskem letu 2017/18 na kateremkoli višješolskem ali visokošolskem zavodu v Sloveniji (višje šole, samostojni visokošolski zavodi, univerze) in zaposleni na višješolskih in visokošolskih izobraževalnih zavodih (za zaposlitev šteje redno delovno razmerje za določen ali nedoločen čas).

Tekmovanje bo potekalo v disciplini ameriška devetka v dveh kategorijah:

• študenti (M, Ž);
  • zaposleni (M, Ž).

Prvenstvo se bo začelo ob 17. uri in bo trajalo predvidoma do 22. ure oziroma do zaključka tekmovanja, prostor pa bo za ogrevanje na voljo od 16. ure dalje. Udeleženci so vljudno vabljeni, da se zglasijo na prostoru tekmovanja 15 minut pred začetkom, zaradi preverjanja študentskega statusa.

Izvajalec tekmovanja bo Biljardna zveza Slovenije, tekmovanje pa bo potekalo po pravilih Svetovne biljard zveze.

Prijave se sprejemajo prek spletnega obrazca tukaj. Rok za oddajo prijav je 27. marec 2018 (do 10. ure).

Več informacij najdete v razpisu.

Izvedbo tekmovanja podpirajo Študentska organizacija Slovenije, Fundacija za šport, Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport, STA potovanja in športni dnevnik EkipaSN.