sreda, 12. november 2014 Vabilo na delavnico: Iskanje zaposlitve in priprava življenjepisa

Europe Direct Koper - Capodistria v sodelovanju z Nacionalnim centrom Europass pripravlja delavnico z naslovom Iskanje zaposlitve in priprava življenjepisa, ki bo četrtek, 20. novembra 2014, ob 11. urie-Kavarni PiNA (Kidričeva ulica 43, Koper).

Na delavnici bo Špela Pogačnik Nose, svetovalka Nacionalnega centra Europass Slovenija, predstavila, kako najbolje izkoristiti možnosti Europass življenjepisa ter kako pregledno in sistematično ovrednotiti ter razvrstiti svoja znanja in kompetence. Nato bodo sledila 15-minutna individualna svetovanja, namenjena pridobivanju povratnih informacij glede vaših življenjepisov, zato jih prinesite s seboj.

Udeležba na delavnici  je brezplačna. Obvezne pa so predhodne prijave, in sicer do torka, 18. novembra 2014.

Vljudno vabljeni.