sreda, 3. september 2014 Vabilo na delavnico Družinska podjetja v turizmu

UP Fakulteta za turistične študije vabi na 5-dnevno delavnico Družinska podjetja v turizmu – usposabljanje naslednikov za zaposlitev in prevzem nasledstva, ki bo potekala od 29.9. do 3.10.2014 na UP Fakulteti za turistične študije v Portorožu. Delavnica bo ponudila osnovna in nadaljevalna znanja  o značilnostih družinskih podjetij in kako izkoristiti prednosti družinskega podjetja.

Na delavnici se boste posvetili naslednikom v družinskih podjetjih, njihovim načrtom in načinu priprave na prevzem podjetja, kako najti svoj prostor v okviru domačega podjetja, kako pripraviti družinsko ustavo ali narediti poslovni načrt za razširitev podjetja. K udeležbi na delavnici so vabljeni tudi vsi ostali člani družin, ki sodelujejo v ali prihajajo iz tovrstnih podjetij.

Več informacij o delavnici najdete tukaj.
Za dodatne informacije pa lahko pokličite na
05 61 77 021 ali pišite na mariana.rodela@fts.upr.si  ali tina.kociper@fts.upr.si.

Delavnica je brezplačna.

Vljudno vabljeni.