sreda, 17. april 2013 Vabilo na delavnico "Ali je moja poslovna ideja uresničljiva?"

Univerzitetni razvojni center in inkubator Primorske
vabi na delavnico
      ALI JE MOJA POSLOVNA IDEJA URESNIČLJIVA?
v četrtek, 18. aprila 2013 ob 15.00
predavalnici UIP v Kopru, Ferrarska 8 (objekt Ogrlica)

Na delavnici bomo odgovorili na pogosta vprašanja, ki si jih zastavljate vsi, ki želite stopiti na samostojno podjetniško pot in uresničiti svojo poslovno idejo ali pa ste se v podjetništvo ravno podali:

• Ali moje lastne zmožnosti omogočajo uresničitev poslovne ideje? Kaj potrebujem, da uresničim idejo?
  • Ali trg potrebuje/povprašuje izdelek/storitev, ki jo želim ponuditi? Na katero potrebo izdelek/storitev odgovarja?
  • Kateri in kakšen ciljni trg je primeren za moj izdelek/storitev?
  • Kaj je moja ponudba vrednosti? Kje imam izključno konkurenčno prednost, ki je za kupce vredna?
  • Ali mi moja osebna in poslovna mreža omogoča realizacijo poslovne ideje? Katera partnerstva v okolju potrebujem za uspeh?

Delavnice bo izvajala dr. Karmen Rodman, direktorica podjetniškega centra z dolgoletnimi praktičnimi izkušnjami na področju strateškega in operativnega trženja

Dr. Karmen Rodman ima šestnajstletne izkušnje v mednarodni storitveni gospodarski družbi ter predavateljske in raziskovalne izkušnje kot visokošolska učiteljica na Univerzi na Primorskem, kjer deluje v katedri za trženje in mednarodno poslovanje ter v univerzitetni katedri za podjetništvo. Več let aktivno izvaja presoje kakovosti organizacij in deluje v podjetniških natečajih.

Predviden zaključek: ob 18.00

PRIJAVE IN INFORMACIJE:

• preko spletne strani www.uip.si (Prijava na dogodek) ali
  • preko e-pošte: petra@uip.si ali
  • po tel.: 05 611 79 52.

Zaradi omejenega števila mest, vam priporočamo, da se na dogodek prijavite.

VSTOP PROST!