ponedeljek, 14. maj 2012 Vabilo na brezplačno delavnico »REŠEVANJE KONFLIKTOV«,

V okviru 'Tedna vseživljenjskega učenja'  Karierni center Univerze na Primorskem Koper

organizira brezplačno delavnico

»REŠEVANJE KONFLIKTOV«,

ki bo v četrtek, 17. maja 2012 ob 17.00 uri v prostorih

Univerzitetnega izobraževalnega centra UNIC, Gortanov trg 15 v Kopru.

Vsebina delavnice:

- kaj je konflikt in kako ga običajno razumemo?

- predstavitev tehnike asertivnega vedenja

- predstavitev konflikta kot nekaj pozitivnega v postopku mediacije

- predstavitev osnovnih načel in delovanja mediacije

Na delavnici bodo udeleženci lahko spoznali tehnike asertivnega vedenja in osnove mediacije. Asertivnost je izraz odločnosti in samozavesti posameznika s hkratnim upoštevanjem pravic in občutkov drugega. Predstavili bodo tudi mediacijo kot postopek, kjer se stranki s pomočjo tretje osebe sporazumno dogovorita o rešitvi konflikta. Delavnico bo izvajala ga. Danijela Stojanović, strokovna sodelavka KCUP, ki ima večletne izkušnje dela na področju izobraževanja in zaposlovanja.

Zaradi omejenega števila mest se je na delavnico potrebno predhodno prijaviti. Prijave zbirajo na e-naslovu:  info@kcup.si ali številki 030 696 228 do zapolnitve mest.