četrtek, 16. oktober 2014 Vabilo na Areno podjetništva

V času največje izobraževalne prireditve za mlade, že 15. Študentske arene, bo potekal prav poseben spopad mladih. Mladi bojevniki, gladiatorji bodo za svoje orožje uporabljali inovativnost, za svoj ščit ideje, svojo svobodo pa si bodo priborili z realizacijo izjemnih kreativnih idej. Na voljo bodo mentorji, predavatelji in motivatorji, ki bodo kot v pravem gladiatorskem boju pomagali do uresničitve podjetniških ciljev udeležencev.

Torej, sprejmi izziv in se prelevi v gladiatorskega bojevnika ter pridi na Areno podjetništva. Vse kar potrebuješ je bojevniški duh in ščepec drznosti - za vse ostalo bo poskrbljeno. Mladi gladiatorji bodo opremljeni z znanjem, informacijami in napotki, kako svojo podjetniško vizijo sploh ustvariti ali obstoječo razviti. Specifična predznanja iz podjetništva in oblikovana podjetniška ideja niso pogoj za sodelovanje, udeležba pa je brezplačna. Zmagovalno skupino, ki bo nastala na Areni podjetništva, čaka poseben paket nagrad za nadaljnji razvoj ideje.

Arena podjetništva se bo odvijala od 21. - 23. oktobra 2014 od 12. do 20. ure, v predavalnici D, avla dvorane Kupola (A), prvo nadstropje, Gospodarsko razstavišče, Ljubljana (v sklopu največje sejemsko-izobraževalne prireditve Študentska arena). V primeru 100% udeležbe vam Ustvarjalnik zagotovi opravičilo za izostanek od predavanj.

Obvezne so predhodne prijave udeležencev, več informacij in program pa je na voljo na povezavi.

Vljudno vabljeni.