četrtek, 11. oktober 2012 Vabilo k vpisu na začetni/nadaljevalni tečaj slovenskega jezika kot tujega/drugega jezika

Center za slovenski jezik in kulturo, UP Fakultete za humanistične študije vabi k vpisu na 60-urni začetni/nadaljevalni tečaj slovenskega jezika kot tujega/drugega jezika (ravni A1, A2, B1, B2 ), ki bo na Fakulteti za humanistične študije (Titov trg 5, 6000 Koper) v jesenskem semestru 2012/13 enkrat tedensko po tri šolske ure.

Tečaji slovenskega jezika kot tujega/drugega jezika so namenjeni rednim in izrednim študentom Univerze na Primorskem brez slovenskega državljanstva, študentom na izmenjavi Erasmus in drugim.

Tečaj ni pogoj za opravljanje izpita iz slovenščine za študente UP brez slovenskega državljanstva, ki ga morajo na ravni A1, A2 ali B1, B2 po sklepu Senata UP opraviti do zaključka študija.

Tečaj se bo izvedel ob najmanj desetih prijavljenih. Kandidati bodo na začetni ali nadaljevalni tečaj razvrščeni na podlagi razvrstitvenega testa in pogovora.

V ceno tečaja je vključen tudi ustrezen učbenik.

O točnem začetku tečaja in urniku bodo prijavljeni obveščeni po e-pošti.

CENA TEČAJA: 230 EUR, možnost plačila v dveh obrokih.

PRIJAVE NA TEČAJ DO PETKA, 12. 10. 2012. Udeleženci se prijavijo na elektronski naslov: iris.skrt@upr.si; in sicer do petka, 12.10.2012.

Prijave ni potrebno oddati študentom UP FAMNITa, ki so bili obveščeni, da je prijava že urejena s strani fakultete.

DODATNE INFORMACIJE:

E-pošta: vladka.tucovic@fhs.upr.si