nedelja, 19. december 2010 Vabilo k udeležbi na delavnici KCUP

Karierni center Univerze na Primorskem Koper (KCUP) v sodelovanju z Mladinskim svetom Izola ponovno organizira delavnice KARIERNI KORAKI, ki se bodo odvijala v sredo, 22. decembra 2010 ob 18. uri, v prostorih Mladinskega centra Izola, Gregorčičeva 21 v Izoli. Delavnico bo izvajal dr. Bor Rozman, prejemnik naziva kadrovski manager leta 2006 in finalist za priznanje Mladi manager 2009.
Delavnice KARIERNI KORAKI vsebujejo: »Kaj so naše kompetence?«, »Odlike dobrega življenjepisa«, »Branje in razumevanje zaposlitvenih oglasov« in »Priprava na zaposlitveni razgovor«.
Zaradi izjemno dobrega odziva in dodatnega povpraševanja bo KCUP ponovno organiziral delavnico, ki je navdušila mlade udeležence. »Mladi imajo velike težave pri iskanju zaposlitve. KCUP je bil ustanovljen s ciljem tej skupini pomagati, jim omogočiti lažji vstop na trg delovne sile in poskrbeti, da bodo zaposljivi,« razlaga Elvis Bašanović, direktor KCUP. Udeleženci so bili predvsem navdušeni z zaigranim zaposlitvenim razgovorom dr. Rozmana in enega izmed udeležencev. Tokrat bodo lahko udeleženci na delavnico prinesli svoj CV, katerega bo dr. Rozman pregledal in z nekaterimi opravil zaposlitveni razgovor za želeno delovno mesto.
Namen delavnic je seznaniti študente, diplomante in ostale zainteresirane z najboljšimi načini in postopanji pri iskanju ustrezne in želene zaposlitve ter s potekom priprav in primernim vedenjem na razgovorih za delovna mesta, s katerimi si lahko že ob prvem stiku z bodočim delodajalcem zagotovimo velike možnosti za uspeh.
Delavnice so brezplačne. Prijave zbiramo na elektronskem naslovu:  info@karierni-center.si do torka, 21.12.2010. Število mest je omejeno, zato pohitite in si zagotovite svoje mesto. Projekt sofinancira Občina Izola.