petek, 20. oktober 2023 Vabilo k sodelovanju: LIT hekaton 2023

Slovensko zavarovalno združenje v okviru projekta LIT (lajf = igra tveganja) letos organizira že tradicionalni, tretji LIT hekatonHekaton je namenjen polnoletnim dijakom in študentom, glavna nagrada zmagovalno ekipo pa je 2.000 €!

LIT hekaton 2023 bo potekal med 17. in 21. novembrom, prijave pa so odprte do 12. 11. 2023 oziroma do zapolnitve mest.

Vse informacije o projektu in LIT hekatonu so dostopne na spletni strani LIT in na družbenih omrežjih Facebook ter Instagram @lajfjeigratreganja.

Projekt LIT (lajf = igra tveganja) je namenjen finančnemu opismenjevanju mladih. Preko brezplačnih vsebin jim omogoča pridobivanje znanja s področja financ ter jih seznanja s kariernimi priložnostmi na področju zavarovalništva. Lansko leto je v hekatonu sodelovalo okoli 100 tekmovalcev, v več kot 20 ekipah iz celotne Slovenije. S pomočjo usmeritev mentorjev iz različnih slovenskih zavarovalnic so razvijali inovativne rešitve na zastavljeni izziv.

Za morebitna dodatna vprašanja pišite na: info@lajfjeigratveganja.si