sreda, 9. november 2022 Te zanima sodelovanje pri organizaciji Biološko-psihološke konference?

Kot vam je verjetno že znano, so v preteklih letih organizirali že dve nadvse uspešni Biološko-psihološki študentski konferenci, ki so ju organizirali študenti bioloških in psiholoških smeri na UP FAMNIT. Omenjena konferenca je odlično stičišče za prenos znanja, ustvarjanje novih poznanstev in prijateljstev, za organizatorje pa tudi priložnost za nove izkušnje in ogromno novih spretnosti, ki vam bodo tudi pri iskanju službe še kako prav prišle. Več si lahko ogledate tukaj ali na Facebooku. Na spletni strani si lahko ogledate tudi galerijo fotografij in vidite kako so se imeli na preteklih izvedbah.

Ker pa so študenti omejeno obdobje njihovega življenja, se prvotni organizatorji konference žal poslavljajo od organizacije in vas zato vljudno vabijo, da nadaljujete njihovo delo in prenašate poslanstvo organizacije strokovnih srečanj naprej.

Če vas sodelovanje vsaj malenkost zanima ali vas zaenkrat le zanima kaj to pravzaprav je in kako to poteka, vas vljudno vabijo, da se jim pridružite na uvodnem srečanju, ki ga organizirajo v ponedeljek, 14. 11. 2022, ob 19.30, prek ZOOM-a. Na sestanku vam bodo predstavili osnovni koncept konference, njihovo dosedanje delo in način organizacije, nato pa vam bodo na voljo za morebitna vprašanja. Povabite tudi vse sošolce ali kolege, ki jih bi kaj takega lahko zanimalo (npr. iz sorodnih programov). V kolikor se v ponedeljek ne morete pridružiti vseeno vabljeni k sodelovanju.

Vsi, ki vas zanima sodelovanje v kakršnikoli obliki (tisti, ki uspete in tisti, ki ne uspete na sestanke), vabljeni, da izpolnete še obrazec, da vas bodo lahko kontaktirali in obveščali o nadaljnjih korakih. > OBRAZEC

Ps. Čeprav se umikamo od organizacije, bomo še vedno na voljo za vsa vprašanja, nasvete in usmeritve, zato se le ne ustrašite.