petek, 4. junij 2021 Vabilo k sodelovanju v dveh raziskavah

Posredujemo vabili k sodelovanju v dveh raziskavah za študente:

Sem Maša Žavbi, dipl. biopsihologinja (UN) in v okviru magistrskega študijskega programa Psihologija na Filozofski fakulteti Univerze v Mariboru, pod mentorstvom doc. dr. Emila Benedika, spec. klin. psih., pišem magistrsko nalogo z naslovom Povezanost vzgojnih stilov staršev s perfekcionizmom in obsesivno-kompulzivno simptomatiko pri neklinični populaciji.

V raziskavi raziskujemo kako vrsta vzgojnega stila staršev napoveduje izraženost perfekcionizma in pojav obsesivno-kompulzivne simptomatike pri njihovih otrocih.

Anketa je anonimna in traja 15 - 20 minut.

Povezava: https://1ka.arnes.si/a/23044

Spoštovani študentke in študenti,

izvajamo mednarodno raziskavo COVID-19 in študij v državah Zahodnega Balkana, ki vključuje države Zahodnega Balkana. S pomočjo le-te želimo ugotoviti, kakšen vpliv je imela pandemija pri poučevanju, učenju in strokovni pomoči na daljavo in s tem posledično na pedagoški proces.

Zbrati želimo podatke, kako so razvite vaše kompetence in veščine, ki ste jih oz. jih še boste pridobili pri vašem študiju na daljavo.

S pomočjo ugotovitev in pridobljenih rezultatov bomo primerjali vaše delo pred obdobjem pandemije in med njo ter skušali na osnovi tega podatki predloge za izboljšavo dela v trenutnem/obstoječem stanju kakor tudi za delo v prihodnje.

Prosimo, da odgovorite na vsa vprašanja. Če ne poznate odgovora na vprašanje, ali ne želite odgovoriti nanj, kliknite „Ne vem/Ne želim odgovoriti“, da se premaknete na naslednje vprašanje. Anketa je namenjena osebam, ki so stare 18 let ali več. Na začetku ankete potrdite, da ste stari 18 let ali več. Sodelovanje je popolnoma prostovoljno.

Anketa je anonimna in vam bo vzela do 15 minut časa.

Zahvaljujemo se vam za čas, ki ste ga namenili v dobro nas, ki se ukvarjamo z izvajanjem pedagoškega študijskega procesa in vas, ki ste uporabniki naših storitev.

Link do spletne ankete se nahaja tu: https://www.1ka.si/a/333621

Prosimo, da anketni vprašalnik izpolnite do 20. junija. 2021.

Vabljeni k izpolnjevanju!