četrtek, 11. marec 2021 Vabilo k sodelovanju v raziskavi o primerjavi učnega uspeha in stresnega odziva v učnih situacijah

Pozdravljeni!

Študenti 3. letnika študijskega programa Biopsihologije UP Famnit vas vabijo k sodelovanju v raziskavi o primerjavi učnega uspeha in stresnega odziva v učnih situacijah.

K sodelovanju ste vabljeni vsi študenti Univerze na Primorskem, ki študirate v slovenščini. Sodelovanje v raziskavi je popolnoma prostovoljno in ga lahko kadarkoli prekinete. Prav tako je sodelovanje v raziskavi anonimno, dostop do podatkov bodo imeli samo študenti, ki izvajajo raziskavo in njihova mentorica, asist. dr. Urša Mars Bitenc.

Podatke bodo uporabili izključno za izvedbo raziskave.

Reševanje ankete traja približno 10 minut.

Prosijo, da anketo izpolnete samo enkrat. Vprašalnik je dostopen preko te povezave https://1ka.arnes.si/a/7057

Za sodelovanje se vam lepo zahvaljujejo!

Katarina Ćosić, Ognjen Lazarević, Marija Tankosić, Kristina Bernobić, Nina Jazbec