torek, 15. marec 2016 Vabilo k sodelovanju na Case Study Competitionu 2016

Hrvaška študentska organizacija eSTUDENT že dvanajsto leto zapored organizira regionalno tekmovanje v reševanju primerov – Case Study Competition.

Letos bo svoje poslovne primere predstavilo kar enajst podjetij, in sicer:

• Adacta (Raziskovanje in razvoj nove storitve bazirane na xRM konceptu),
  • Hotel Zlatni jelen (Arhitekturno – prostorske rešitve hotelskega kompleksa),
  • Hrvatski Telekom (Internet of Things v turizmu RH),
  • INA - Industrija nafte (Proces pridobitve in selekcije pripravnikov s srednjo strokovno izobrazbo tehnične smeri),
  • Novartis (Družbena odgovornost farmacevtske industrije),
  • PLIVA Hrvatska (e-kampanja za Plivino paleto kontracepcijskih sredstev),
  • Privredna banka Zagreb (Razvoj odnosov s študentskim segmentom s poudarkom na Customer Experience),
  • Societe Generale - Splitska banka (Razvoj loyalty programa kartice za mlade Splitske banke),
  • Tisak (Tisak code),
  • Zagrebačka banka (Financiranje projekta vetrnih elektrarn) in
  • Zagrebačka pivovara (Žuja na INmusic festivalu).

Na tekmovanje se lahko prijavite do 18. marca 2016. Rok za oddajo poslovnih rešitev je 22. april, zaključni dogodek in razglasitev zmagovalca pa bo 25. maja 2016.

Študentje, ki bodo ponudili najboljše rešitve, bodo nagrajeni z denarnimi ter dodatnimi nagradami v obliki prakse, pripravništva, dodatnih usposabljanj in seminarjev. Več o tekmovanju in prijavi najdete na spletni strani eSTUDENT ali na njihovem Facebook profilu.

Vabljeni k udeležbi!