torek, 23. marec 2010 Vabilo k sodelovanju pri projektu Zmagovalni izziv

SAŠA inkubator, mrežni podjetniški inkubator Savinjsko – šaleške regije, v sodelovanju s podjetji ter organizacijami iz regije, razvija projekt Zmagovalni izziv.

S projektom želijo povezati regijsko gospodarstvo ter bodoče perspektivne kadre. S podjetji in organizacijami so že razvili izzive, ki jih bodo lahko reševali študentje oz. študentski timi. Vljudno vabijo vse zainteresirane študente iz SAŠA regije, ki želijo sodelovati pri projektu, da si o projektu preberejo na spletni strani www.sasa-inkubator.si pod rubriko "Zmagovalni izziv", kjer so tudi objavljeni izzivi.

Za vse dodatne informacijo so vam na voljo na naslovu: petra.sitar@sasa-inkubator.si ali tel.št. 03 899 61 90.