torek, 4. marec 2014 Vabilo k prijavi na tekmovanje Case Study Competition

Case Study Competition je največji projekt organizacije eSTUDENT, ki že deseto leto zapored organizira študentsko tekmovanje v reševanju poslovnih primerov  uglednih  podjetij.
Ob  svoji  jubilejni  obletnici tekmovanje širi svoje meje. Po lanskoletni širitvi v Bosno in Hercegovino ter Srbijo, se je letos tekmovanje razširilo še v Slovenijo in Črno Goro ter s tem postalo eno največjih študentskih tekmovanj v regiji.

Sodelovanje na tekmovanju prinaša vsem ambicioznih študentom edistveno priložnost za  sodelovanje z najboljšimi podjetji iz različnih sektorjev, osvojitev bogatih nagrad ter pridobitev dragocenih izkušenj z uporabo svojega znanja v praksi.
Letošnji nagradni skald znaša 37.500 €, od tega bo podeljenih 1.300 € za prvo mesto, 650 € za drugo in 390€ za tretje mesto.
Poleg denarnih nagrad bodo sodelujoči študenti imeli možnost pridobitve prakse ali pripravništva v katerem izmed sodelujočih podjetij.

Podjetja, ki sodelujejo v letošnjem Case Study Competition so: Adacta, Coca-Cola, Ericsson Nikola
Tesla, Hrvatski Telekom, INA, Infobip, L’Oréal, Nestlé, Novartis, Omega Software, Splitska banka,
SPAR Hrvatska, Styria Hrvatska, Vipnet, Zagrebačka banka in Zagrebačka pivovarna.

Prijave na tekmovanje potekajo do 9.3.2014 preko spletne strani Case Study Competition, kjer so na voljo tudi podrobnejše informacije o tekmovanju.