sreda, 23. maj 2018 Vabilo k prijavi na Outfit7 Talent Camp 2018

Podjetje Outfit7 vabi k udeležbi na letošnjemu mobilnemu izzivu poletja vse, ki jih zanima razvijanje aplikacij in oblikovanje iger. Najboljši razvijalci gaming industrije bodo ustvarjali mobilne igre, primerne za miljone igralcev po svetu in k sodelovanju vabijo tudi vse zainteresirane.

Talent Camp 2018 bo potekal med 6. in 20. julijem 2018 v Ljubljani. Prijave zbirajo do 29.5.2018.

Vse dodatne informacije in obrazec za prijavo, so na voljo TUKAJ

***

Company Outfit7 invites all, who are interested in developing apps, game design, data science, ... to join this year's mobile challenge of the summer. The best experts from gaming industry will create mobile games suitable for millions of players around the world, and they invite all who are interested to join them.

Talent Camp 2018 will be held between 6 and 20 July 2018 in Ljubljana. The deadline for application is 29 May 2018.

All additional information and application form are available HERE.