sreda, 23. januar 2013 Vabilo k izpolnitvi spletnega anketnega vprašalnika

Spoštovani študentje,

na Univerzitetnem izobraževalnem centru izvajajo številna neformalna izobraževanja za različne ciljne skupine, posebno pozornost pa posvečajo predvsem vam, študentom.

Ker bi želeli, da so razpisane izobraževalne vsebine oblikovane čim bolj po vaši meri, so pripravili anketo, ki bo v primeru reprezentativnega števila izpolnjenih vprašalnikov v veliko pomoč. Anketa obravnava vsebinski, cenovni, časovni in še kakšen vidik neformalnega izobraževana, ki formalno odlično dopolnjuje in prispeva h kompetencam študenta, ko se znajde na trgu dela.

Naprošajo vas, da izpolnite kratek anketni vprašalnik in s tem prispevate k pestrejši in bolj prilagojeni ponudbi neformalnih izobraževanj.
Anketni vprašalnik se nahaja na naslednjem naslovu: https://www.1ka.si/a/22835

Več informacij na: