petek, 16. oktober 2009 Utrinki s FAMNITovega bovlinga

Objavljamo nekaj utrinkov s ponedeljkovega spoznavnega srečanja FAMNITa, kjer so od popoldneva pa vse do poznih ur bovlali, igrali biljard ter pikado ter se predvsem spoznavali bruci, dodiplomski in podiplomski študenti ter predavatelji in drugi zaposleni fakultete.

Po pozdravu dekana prof. Dragana Marušiča, ki je povedal, zakaj je fakulteta srečanje organizirala, smo sestavili mešane ekipe za bovling - 5 študentov (različnih smeri in letnikov) in en profesor. V nadaljevanju so se ekipe - vse v modrih Famnitovih darilnih majicah, ki so jih prejeli vsi udeleženci bovlinga - prijavljale same, za energijo pa je poskrbela množica odličnih pic iz krušnih peči.

Zmagovalna ekipa je prejela izlet v Gardaland, vse prve tri ekipe pa nagrade Adria Bowlinga.

Enoten vtis navdušenih udeležencev po nekajurnem druženju je bil, da je lahko tistim, ki so srečanje "prešpricali", resnično žal.

V galerijo smo dodali nekaj novih fotografij!.

(foto: Pavel Fičur)